Aktuálne počasie:

Hotel Astory ubytovanie Plzen Aktuálne počasie: jasno
Denná tepl.: 5 °C
Nočná tepl.: 0 °C
Vietor: 23 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel Astory / ubytovanie Plzen Vítajte

Hotel Plzen Astory - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Plzen Astory - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Plzen Astory - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Plzen Astory - hotel má reštauráciuHotel Plzen Astory - možnosť pripojenia na internetHotel Plzen Astory - k dispozícii kavareňHotel Plzen Astory -  pravidelná diskotéka - tanec - zábavaHotel Plzen Astory - tenis - v blízkosti hotelaHotel Plzen Astory - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Plzen Astory - Iybz sú vybavené televízoromHotel Plzen Astory - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Plzen Astory - Izby s vlastnou toaletouHotel Plzen Astory - v izbach je telefon

Hotel Astory ubytovanie Plzeň:
Novo otvorený moderný hotel Astory sa nachádza takmer v centre mesta Plzeň a svojou polohou nadväzuje na hlavné ťahy mestom i na vlakovú a hromadnú dopravu. Hotel poskytuje vysokú kvalitu služieb, pohodlie a komfort nielen pre turistické pobyty, ale aj pre tých, ktorí prichádzajú do mesta plného histórie a krásnych pamiatok za obchodom či návštevou priateľov.

Plzeň Hotel Astory ubytovanie:
Luxusný hotel Astor poskytuje ubytovanie v dvojlôžkových fajčiarskych a nefajčiarskych izbách s možnosťou ubytovania tretej a štvrtej osoby na rozkladacom lôžku. Priestranné izby sú vybavené originálnym nábytkom. Suite Bussines je luxusne a komfortne zariadená izba s presklenou kúpeľňou a francouzkými oknami. Suite Lux je izba s oddelenou spálňou, obývacou izbou a nadštandardne zariadenou kúpeľňou. Samozrejmosťou je tiež izba pre invalidných hostí. Súčasťou každej izby je vlastné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom, alebo vaňou, umývadlom, kúpeľňovými doplnky a fénom, televízor so satelitným príjmom, DVD a MP3 prehrávač, telefón, trezor, klimatizácia, minibar a možnosť pripojenia k vysokorýchlostnému internetu.

Hotel Plzeň Astory ubytovanie hotelová reštaurácia:
Príjemná hotelová reštaurácia ponúka širokú škálu gastronomických služieb, vrátane možnosti organizovanie rautov a rodinných či spoločenských stretnutí, bohatý výber z originálnych špecialít, predkrmov, šalátov a dezertov. Samozrejmosťou je denné menu a možnosť dokúpenia plnej penzie. Súčasťou Cabinet restaurantu je aj priľahlý salónik. Hotel Astory ďalej ponúka posedenie v štýlovej kaviarni, kde je v ponuke niekoľko druhov kávy a veľký výber z alkoholických i nealkoholických nápojov. Pre milovníkov nočnej zábavy je k dispozícii Dolce Vita Club s príjemnou atmosférou a širokým výberom miešaných alkoholických a nealkoholických koktailov a tanečným parketom.

Ubytovanie Plzeň Hotel Astory hotelové služby:
Hotelová recepcia je ubytovaným hosťom k dispozícii 24 hodín denne, spoločne s izbovou a hotelovou službou. Recepcia zabezpečuje sekretárske, informačné a zmenárenské služby, drobný doplnkový predaj, pranie, čistenie a žehlenie bielizne, hotelový transfer a samozrejmosťou je aj akceptácie platobných kariet. V hoteli Astor sa tiež nachádza výťah a kozmetický salón, ktorý ponúka masáže či predlžovanie rias. Metropola Plzeňského kraja ponúka všetko, čo potrebuje návštevník k spokojnému pobytu.
Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.